Parafia pw. Macierzyństwa NMP w Zbąszynku Strona internetowa Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Zbąszynku

Parafialny Zespół CARITAS. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. W Zbąszynku w okresie międzywojennym przeważała ludność wyznania luterańskiego i do czasu budowy zboru, wierni chodzili na nabożeństwa do kościoła. Historia kościoła w Zbąszynku. Pod koniec lat 20-tych XX w. w Zbąszynku mieszkało ok. 280 osób wyznania katolickiego, którzy do czasu wybudowania własnej świątyni. Historia kościoła w Chlastawie. Błogosławionego Nowego 2017 Roku! Błagaj również Boga Miłosiernego, aby ukończył, co sam zaczął .

OVERVIEW

The web site parafiazbaszynek.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have traversed twenty pages inside the web site parafiazbaszynek.pl and found two websites referencing parafiazbaszynek.pl. I acquired one social communication accounts linked to this website.

PARAFIAZBASZYNEK.PL TRAFFIC

The web site parafiazbaszynek.pl is seeing varying quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiazbaszynek.pl

Traffic ranking (by month) for parafiazbaszynek.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiazbaszynek.pl

WHAT DOES PARAFIAZBASZYNEK.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiazbaszynek.pl Mobile Screenshot of parafiazbaszynek.pl Tablet Screenshot of parafiazbaszynek.pl

PARAFIAZBASZYNEK.PL SERVER

Our crawlers revealed that the main page on parafiazbaszynek.pl took five thousand three hundred and thirteen milliseconds to load. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
94.23.221.151

We found that parafiazbaszynek.pl is implementing the Apache server.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "W Zbąszynku w okresie międzywojennym przeważała ludność wyznania luterańskiego i do czasu budowy zboru, wierni chodzili na nabożeństwa do kościoła." I saw that the web site said " Pod koniec lat 20-tych XX w." They also said " 280 osób wyznania katolickiego, którzy do czasu wybudowania własnej świątyni. Błogosławionego Nowego 2017 Roku! Błagaj również Boga Miłosiernego, aby ukończył, co sam zaczął ."

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

ahmetozturk39794 - ahmetozturk39794 - Blogcu.com

İsterseniz Blogcu kategorilerinden öne çıkan içeriklere göz atabilirsiniz. Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur.

bernakavaz - bernakavaz - Blogcu.com

doganmunis - doganmunis - Blogcu.com